Sevgili Salih Tuna Kardeşim!

Sevgili Salih Tuna  Kardeşim!
Bismillah. .

Bismillah... Es-Selamü Aleyküm.

Yaklaşık üç büyük ay önce benimle ilgili olarak kaleme aldığınız yazınızı birkaç gün önce okudum. Bu gibi yazılardan nedense sonraları haberim olur. Edepli insansınız. Saygıda kusur etmediniz. Yiğidi hem öldürmediniz ama hakkını da vermeye çalıştınız.

Bu güne kadar bize atılan öldürücü taşlardan yıkılmadık. Ama dostların attığı güllerin dikenleri batıyor. Atan Salih bir kardeş de olsa üzüyor. Üzüyor ama samimiyet içeren yazılardan hayırlar çıkarmak da usulümüz olmalıdr. Biz de öyle yapmaya çalışalım.

İslâm'a Göre Cinsel Hayat, kitaplarımın onda birine tekabül etmektedir. Varlık yayınlarını okurken yapılan tahribata şahid olunca yazılmasının gereğini duydum. Farz telakki ettim. Ara ara çalıştığımdan yıllarımı aldı. Yaptığım büyük hayırlardan biri olduğuna inanıyorum.

Cinsel nitelikli farz ve vacib görevlerimizin ve haramların anlatımından oluşan kitabımıza neden mesafeli durduğunuzu doğrusu anlayamadım. Konunun edeple ne ilgisi var. Hz.Âişe Ensar kadınlarını cinsel vasıflı sorular sormadaki atılımlarından ötürü över.

Yüce Rabbimiz Hz.Lût'u eşcinsellikle mücadele için göndermiş gibidir. Kur'ân'da on ayrı sûrede ve 11 âyet kümesi ile eşcinsellik konu edilir.

Salih kardeşim! Ana konularından birinin cinsellik olduğu basında kalem oynatıyorsunuz. İslâm'a Göre Cinsel Hayat'ın Ensar yayınlarından çıkan son baskısını almanızı tavsiye ederim.

Salih kardeş, bir tespitinizi şanınıza yakıştıramadım. Pelin Çift'le yaptığımız programda vecd halinde aşkla konuşurken benim cihad içeren, hak düşmanlarına haddini bildiren bir konuşma yaptığımı; Bedir'i , Uhud'u dile getirdiğimi sandığınızı ama cinsellikle ilgili olarak konuştuğumu anlayınca mânen yıkılı verdiğinizi söylüyorsunuz.

Söylediğinizden türden konuşmaları biz bir ömür boyudur yaptık Ağır Ceza ve Devlet Güvelik Mahkemeleri'nde defalarca yargılanmamıza rağmen yaptık ve yapıyoruz. Buna siz de tanıksınız. Hem size mesela zina ve eşcinsellik gibi konuların daha az öneli olduğunu kim söyledi.

Bedri ve Hayberi hamâsi bir dille sıra gazeteciler de anlatır. Asıl celadet mesela Ülke gibi bizden bir televizyon kanalında Ersoy gibi bizden kabul edilen bir adamın karşı tarafı kayırıcı moderatörlüğünde yapılan programda eşcinselliğin meşruiyeti ve doğuştanlığını savunan kâfir-i İslâm beynel-milel eşcinsel ve prof ünvanlı şarlatan kişiler ve benzerlerine karşı gösterilebilen celadettir. Eşcinsellerin imanını olsun kurtarabilmek için feryat edebilmektir. Biz bunu da yapmaya çalışıyoruz.

Salih Kardeş! Mademki sözü Pelin Çift'in programından açtınız. Bilgi verme gereğini duyuyorum. O programa Fark Beşer kardeşimle çıktık. Hocamız Hüdeybiye anlaşmasını ve alınabilecek dersleri anlattı. Ben de yarım saat boyunca Vicdani Red ve Şehidlik konusunu işledim. Bilgi ve de yürek isteyen bu konu sanırım bir televizyon kanalında ilk defa işlendi. Bu konuşmayı internetten izleyebilirsiniz. Konuşmamız sizin istediğiniz türden sınırları zorlayıcı olunca konu evliliğe sıçratıldı. Konuşmalar anlık gelişti.

İşte böyle Salih Kardeş! Biz üç kişiye konuşurken üç bin kişiye konuşur gibi haz alıyoruz.. Ayırmadan her konuyu önemseyerek kendimizden geçercesine anlatmaya çalışıyoruz. Kusursa kusur, kabülümüzdür.
Size başarılı ve âhiret yatırımınız olacak yazı hayatı diliyorum.


Ali Rıza DemircanAli Rıza DEMİRCAN
http://www.alirizademircan.net/sevgili-salih-tuna-kardesim-4-178h.htmlSexual Life According To Islam İSLAMA ƏSASƏN SEKSUAL HƏYAT СЕКСУАЛЬНАЯ ЖИЗНЬ СОГЛАСНО КАНОНАМ ИСЛАМА ئىسلامدا جىنسىي تۇرمۇش بيان حكم استرقاق الأسيرات و الاستغلال الجنسي لهن في ضوء القرآن والسنة
yukari_cik
Ana Sayfa | Biyografi | Eserleri | Cuma Hutbeleri | İnceleme Makale | Güncel Konular | Haberler | İletişim