Cübbeli Konusunu Noktalarken…

Cübbeli Konusunu Noktalarken…
Cübbeli konusunu şimdilik noktalarken bazı açıklamalar yapmak gereğini duyuyorum. Ben, tezgahlanmak istenen Cübbeli projesine karşıyım. Uyarı görevimi yapmak için bazı olaylarla birlikte bana attığı iftiraları ve Kur’ân ve Sünnet dışılığını gündeme getirdim.

Cevabımı içeren  bir videoyu sizinle paylaştığımı biliyorsunuz. İnşaallah diğer yazılı cevaplarımı siteme koyacak, görüntülü olanlarını da ”youtube “ yükleyeceğim.

İlgili bir yazımda Allah’a iftira ettiğini dile getirmiştim. İddiamı ispatlamam gerekirdi.  Bu sebeple bu gün  “Cübbeli, Mahmut Efendiye ve Allah’a İftira eden adamdır” başlığı ile bir video yayınlıyorum.

Allah’ın kendisi için vahiy indirdiğini söyleyen bir adamı hâlâ  savunabilen varsa onlardan Allah’a sığınırım. Bu kişinin Kur’ân ve Sünnet dışı hurafelerinin ise sınırı yok. Birkaç tanesini olsun yorumlayarak  Youtube yüklemeyi  planlıyorum.

İslâmî bilgi ve bilinçten yoksun olup dindarlığı yalnızca sakal, cübbe ve sarıkta gören insanlarımıza Kur’ân diliyle “Güven ve barışta kalın. Bizim hakikat bilgisinden yoksun olanlarla bir işimiz olamaz” demekten ve bir de “ Dönerseniz biz de döneriz” hatırlatmasını yapmaktan başka  yapabileceğimiz yoktur.(Kasa 55; İsra 8)

Unutmadan… bu gün Allah’ın kendisi için Mahmut efendiye vahiy gönderdiğini söyleyen adamın varis olmak için yarın neler söyleyebileceğini varın siz tasavvur edin. Mahmut efendi sağ olduğuna göre müşterek dostlarımız kendisine bir vahiy! indirilip indirilmediğini tahkik etsinler. Bekliyoruz.

Ali Rıza DEMİRCAN
http://www.alirizademircan.net/cubbeli-konusunu-noktalarken-5-520h.html
Sexual Life According To Islam İSLAMA ƏSASƏN SEKSUAL HƏYAT СЕКСУАЛЬНАЯ ЖИЗНЬ СОГЛАСНО КАНОНАМ ИСЛАМА ئىسلامدا جىنسىي تۇرمۇش بيان حكم استرقاق الأسيرات و الاستغلال الجنسي لهن في ضوء القرآن والسنة
yukari_cik
Ana Sayfa | Biyografi | Eserleri | Cuma Hutbeleri | İnceleme Makale | Güncel Konular | Haberler | İletişim